1962' den Beri Sizinle Birlikteyiz

Rotasel Dış Ticaret şirketinin kuruluş hikayesinin temelleri 1962 yılında ilk hayvancılık ile başlamış, 1972 yılında Açıklar Un Fabrikası kurulumu ile sanayi üretimine geçiş yapmıştır. ROTASEL ithalat ve ihracat sektörüne yoğunlaşmış E-Ticaret ve E-İhracat ile birlikte, ülkeler arası ticarette aktif olarak bilgi ve deneyiminin eseri kuruluştur.

Günümüz gelişen teknolojisinde daima ileriyi gören , yeniliklere ayak uyduran yarım asırlık tecrübesi her on yılda yeni yatırım yaparak büyümeye devam etmektedir.

Şirketler bünyesinde yüzlerce çalışanına iş imkanı sunmamın gururunu yaşamaktadır. 

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde süregelen faaliyetleri çerçevesinde itibarı, güvenilirliği, güçlü finansal yapısı ve uluslararası şirketlerle yaptığı uzun süreli işbirlikleriyle tanınan Rotasel, inovatif iş modelleri geliştirmekte ve çalıştığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir. Faaliyette bulunduğu her coğrafyada kalıcı değerler oluşturma ilkesiyle hareket eden Rotasel, odağına aldığı Endüstri 4,0, Toplum 5.0 ve sürdürülebilirlik yaklaşımlarıyla geliştirdiği iş süreçleri, hizmetleri ve ürünleriyle, toplum ve iş dünyası için öncü projeleri hayata geçirmektedir.