1962' den Beri Sizinle Birlikteyiz

Rotasel şirketinin temelleri 1962 yılında ilk hayvancılık ile başlamış 1972 yılında Açıklar un fabrikası kurulumu ile sanayi üretimine geçiş yapmıştır. Günümüze kadar sanayide endüstriyel anlamda TARIM, HAYVANCILIK, UN, EKMEK, İNŞAAT, LİSANSLI DEPHOCULUK, yatırımları ile büyüyen AÇIK ailesinin bir kuruluşudur.

ROTASEL ithalat ve ihracat sektörüne yoğunlaşmış E-Ticaret ve E-İhracat ile birlikte, ülkeler arası ticarette aktif olarak bilgi ve deneyiminin eseri kuruluştur.

Açık grup bünyesinde bulunan ;

AÇIKLAR UN

UNDANE EKMEK

HİMMETDEDE LİDAŞ

UNDANE SÜT ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

TOYAPI İNŞAAT  

Firmalarına ek olarak değişen günümüz teknolojisinin getirdiği zorunlulukların tamamlanması e-ihracat,e-ithalatı bünyesinde bulunduran ROTASEL 

şirketi ağırlıklı olarak metal üzerine ithalat ve ihracat sektörüne yoğunlaşmış, ülkeler arası ticarette aktif olarak bilgi ve deneyimin eseri bir şirket olup, dış ticaretin yanı sıra bünyesinde dünyaca bilinen markalarında Türkiye satıcılığını görevini üstlenmiş ve başarı ile sürdürmektedir.

Şirketimiz bünyesinde deneyimli ekibin yanı sıra ülkeler arası bağlantılarda deneyimli ihracat ve ithalatın tanınan şirketleri ile de yakın temas ve iş birliği içerisindedir.

Gelişen dünyada kolay transfer ve ulaşımın olduğu bu günlerde en önemlisi güven veren dürüst ve ilkeli ticaretin adresi olmaya da devam etmektedir.