1962 yılından günümüze sanayicilik yapan açık ailesinin ferdi üçüncü kuşak işverenlerin den Selim Açık tarafından 2019 yılında İstanbul’da kurulmuş ve faaliyete geçirilmiştir.

Açık grup bünyesinde bulunan firmalarda iki yüze yakın personel, onlarca araç ile üç noktada üretim, yirmi bin m2 kapalı alanda üretimin yanı sıra değişen bölgelerde inşaat, tarım ve hayvancılık sektörlerin dede faaliyeti devam etmektedir.

Rotasel şirketi ağırlıklı olarak metal üzerine ithalat ve ihracat sektörüne yoğunlaşmış, ülkeler arası ticarette aktif olarak bilgi ve deneyimin eseri bir şirket olup, dış ticaretin yanı sıra bünyesinde dünyaca bilinen markalarında Türkiye satıcılığını görevini üstlenmiş ve başarı ile sürdürmektedir.

Şirketimiz bünyesinde deneyimli ekibin yanı sıra ülkeler arası bağlantılarda deneyimli ihracat ve ithalatın tanınan şirketleri ile de yakın temas ve iş birliği içerisindedir.

Gelişen dünyada kolay transfer ve ulaşımın olduğu bu günlerde en önemlisi güven veren dürüst ve ilkeli ticaretin adresi olmaya da devam etmektedir.